1 Kolejka za nami!!!

W pierwszych meczach kolejki nie zabrakło emocji!

Unia Bardo zremisowała na własnym obiekcie 3:3 po bardzo walecznym meczu z Interem Ożary. Dla gości którzy byli skazywani na porażkę 1 punkt muszą przyjąć z zadowoleniem.

Beniaminek Orzeł Pomianów Dolny w swoim pierwszym meczu ligowym pokonał Czarnych Braszowice 1:0 po golu strzelonym już w pierwszej połowie. Chodź mecz był bardzo równy to gospodarzom udało się zatrzymać 3 punkty u siebie.

Unia Złoty Stok wygrała na własnym obiekcie z Ślężą Ciepłowody 3:2 a Wieża Rudnica uległa faworyzowanej Sparcie Ziębice aż 0:7!

Ostatni mecz to pojedynek pomiędzy Polonią Ząbkowice a Tarnovią Tarnów. Polonia już od samego początku przeważała i udokumentowała to prowadzeniem 0:3 do przerwy. W drugiej połowie Polonistom udało się strzelić bramkę na 4:0 ale już później wkradły się błędy i rozluźnienie co Tarnovia udokumentowała honorową bramką na 4:1.