!!!HIT!!! SPARTA VS POLONIA !!!HIT!!!

Dnia 25.04.2015 odbędzie się 12 kolejka Ligi Terenowej Juniorów. Wszystkie spotkania najprawdopodobniej rozegrane zostaną o godzinie 13:00!

Lider vs Wicelider! Mecz pomiędzy Spartą Ziębice a Polonią Ząbkowice jest hitem tej kolejki, jak i całego sezonu! Faworytem spotkania są zawodnicy z Ziębic! Którzy w pierwszym meczu ograli Polonistów 1:4 (1:1) ! Jednak w ostatnim meczu sparingowym nie padła żadna bramka i mecz zakończył się wynikiem 0:0. Po między tymi drużynami jest tylko jeden punkt różnicy! W przypadku wygranej lub remisu Spartę czeka nie trudne zadanie, wygrania reszty spotkań i utrzymania pierwszego miejsca, nie zważając na plecy! Jednak przy wygranej Polonistów, to Ząbkowiczanie będą mieli prosta drogę do awansu, do Okręgowej Ligi Juniorów Starszych!

Czarni Braszowice u siebie zagoszczą Unię Bardo! Faworytem są goście którzy w pierwszym meczu rozgromili Czarnych 7:1! Jednak nie wolno zapomnieć o lekkiej zniżce formy "Unitów". Mimo 4 punktów, gra bez Macieja Drubkowskiego jest o wiele cięższa... Czarni po ostatniej porażce z Polonią będą chcieli zmazać przykre wspomnienia z tego meczu i poprzez wygraną, walczyć o czołówkę ligi!

Orzeł Pomianów Dolny ostatnia drużyna rozgrywek, aby myśleć o jakimś wyższym miejscu i nie zakończyć sezonu na ostatnim miejscu musi zdobywać w końcu punkty! W tej kolejce rywal idealny! Unia Złoty Stok! Zajmuję przedostatnie dziewiąte miejsce, tuż przed Orłem! Ostatni mecz przegrany pechowo przez Orła 6:5 z Bardem, może być dobrym znakiem wyższej formy zawodników. Jednak zapomnieć nie można również o cennym punkcie wywalczonym przez złotostocką Unię, z Interem Ożary! Mecz na pewno ciekawy, w którym o zwycięstwie może decydować jedna bramka! Ostatni mecz 5:2 dla Unii!

Ślęża Ciepłowody u siebie podejmuję drużynę z Tarnawy! Ostatnie mecze oboje zespołów przegrali 10:2!!! Jeżeli wytypować mamy faworyta, na pewno jest nim drużyna Tarnovii Tarnów. Goście bardzo źle weszli w sezon. Na dwa mecze, dwie porażki. A suma bramek zdobytych i straconych wynosi 3:15. Fakt że na początku podejmowali Polonię jak i później Spartę, zmniejsza ceny tych porażek. Smaczku dodać może ostatnie spotkanie tych drużyn między sobą! W Tarnawie wygrali gospodarze 3:2!!!

Drugi z najciekawszych spotkań jest mecz pomiędzy Interem Ożary a Wieżą Rudnica! Obie drużyny dzieli tylko punkt! Wieża ( 4 - 15ptk) Inter ( 6 - 14ptk) Rozdziela obie drużyny tylko Tarnovia. Przyjezdni prezentują na tą chwilę bardzo dobrą formę i nikogo z nas nie zdziwiłoby pewne zwycięstwo Rudniczan! Inter ostatnie dwa spotkania o dwa remisy z Unią Bardo 1:1 i Unią Złoty Stok 2:2. Czy w końcu dojdzie do przełamania czy znów będzie remis lub porażka? Zobaczymy! W ostatnim meczu zwycięsko wyszła drużyna z Ożar, pokonując Wieżę 0:5!