5 kolejka przed nami! Zapowiedź.

Dnia 04.10.2014 zostanie rozegrana piąta kolejka LTJS. Mecze odbędą się o godzinie 13:00 i 11:00

11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - INTER OŻARY
11:00 WIEŻA RUDNICA - UNIA BARDO
13:00 UNIA ZŁOTY STOK - CZARNI BRASZOWICE
13:00 TARNOVIA TARNÓW - ORZEŁ POMIANÓW DOLNY
13:00 SPARTA ZIĘBICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

I od meczu w Ząbkowicach zacznijmy. Miejscowa Polonia zmierzy się z Interem Ożary! Spotkanie które przez wielu uważane za najciekawsze tej kolejki! Oba zespoły zajmują górne części tabeli, a dokładnie trzecią i czwartą lokatę! Mecz jak ważny dla każdego zespołu, zwycięzcy tego spotkania pozwoli umocnić się w górnych częściach tabeli! Faworytem wydawać się może Polonia, lecz już wiele rzeczy się działo w naszej lidze i wygrać każdy może!

Wieża Rudnica zagości u siebie wicelidera rozgrywek, Unie Bardo. Gospodarzy czeka bardzo ciężki mecz, w którym ciężko będzie powalczyć o punkty. Zawodnicy z Barda prezentują bardzo dobrą formę i z tej potyczki powinni łatwo wyjść zwycięsko! Ale czy tak będzie? Zobaczymy!!!

Czarni Braszowice ostatni zespół naszych rozgrywek, u siebie zagości drużynę ze Złotego Stoku. Faworyt? Unia! Jednak nie wszystko wygląda tak kolorowo... Unia Złoty Stok w ostatnim meczu przegrała 15:0! Grając w ósemkę. A Czarni? Nie licząc pierwszego nieudanego meczu, trzy pierwsze drużyny mają za sobą. Czy Unia zbierze jedenastu zawodników? Czy Czarni wreszcie zdobędą pierwsze punkty? Pytań jest wiele, a mecz już w sobotę!

Tarnovia Tarnów vs Orzeł Pomianów Dolny! Spotkanie które nie ma pewnego faworyta. Choć ostatnie zaskakujące zwycięstwo nad Interem Ożary przez Tarnovie 1:0 daje nam wskazówkę który zespół jest lepszy. Będzie ciekawie, oba zespoły grają na podobnym poziomie i w tabeli dzieli ich tylko złotostocka Unia!

Lider naszych rozgrywek, u siebie podejmie Ślężę Ciepłowody! Sparta Ziębice w tym meczu nie powinna mieć problemów. Zagadką tego meczu jest tylko, ile Sparta zdoła wpakować razy piłkę do siatki przeciwnika... A może będziemy świadkiem kolejnej niespodzianki? Mało prawdopodobne....