A przed nami.... !!!HIT!!!

Dnia 18.10.2014 w sobotę odbędzie się siódma kolejka LTJS! Spotkania:

11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA BARDO
13:00 WIEŻA RUDNICA - CZARNI BRASZOWICE
13:00 TARNOVIA TARNÓW - UNIA ZŁOTY STOK
13:00 SPARTA ZIĘBICE - ORZEŁ POMIANÓW DOLNY
13:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - INTER OŻARY

HIT kolejki, to mecz pomiędzy trzecią drużyną tabeli a wiceliderem! Do Ząbkowic przyjeżdża drużyna z Barda. W tym meczu faworyta nie ma! Bardzo złą wiadomość dla drużyny z Ząbkowic jest prawdopodobnie ,brak kapitana drużyny Sebastiana Piskorskiego, który kierował całą obroną i szczelnie ją zamykał! To nie jest jedyna przeszkoda... W ostatnim meczu Poloniści zagrali bardo słabo. To już nie była ta sama drużyna! I kieruje się pytanie, czy do meczu z Bardem poprawią swój styl gry? Mówiąc o wiceliderze naszych rozgrywek, można wspomnieć ich męczarnie z drużyną Tarnovii, z którą Polonia gładko wygrała 4:1. Cóż nie można zapomnieć o Macieju Drubkowskim i Michale Ptasińskim! Obaj zawodnicy kolejno zajmują pierwsze miejsca w klasyfikacji strzelców! Kto w tym meczu okaże się lepszy? Kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko? Zapraszamy na mecz!

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Rudnicy, gdzie miejscowa Wieża zmierzy się z drużyną z Braszowic! Obie drużyny prezentują podobny styl i obie ze sobą sąsiadują w tabeli. Ostatnie mecze obu drużyn bardzo podniosły morale w zespołach! Wieża jak i Czarni świętowali swoję zwycięstwa i ten fakt spowoduję że każda drużyna, będzie chciała to podtrzymać. Niestety jedna z nich będzie musiała przełknąć gorycz porażki! A może będziemy mieli remis? Zobaczymy!!!

Przed Tarnawą zapowiada się gładki mecz... U siebie zagoszczą złotostocką Unie! Goście tego spotkania mają wielki kryzys, przegrywają każdy mecz po kolei i zażegnania tego kryzysu wciąż nie widać! Tarnovia która za sobą ma bardzo dobry mecz z Bardem, nie powinna mieć problemów z rozprawieniem się z rywalem. Unia Złoty Stok chodź pewnie będzie się bardzo starać i podejdzie do tego meczu z wiarą jak i sercem, będzie miała małe szanse, na ugranie choć jednego punktu!

Sparta Ziębice zmierzy się z Orłem Pomianów Dolny. Mecz pomiędzy Pierwszą drużyną a przedostatnią, nie powinien przynieść żadnych niespodzianek. Ziębiczanie swój mecz pewnie wygrają bez problemów... bardziej zastanawia ich kto wygra pojedynek pomiędzy Polonią a Unią Bardo. Naszego lidera na pewno zadowoliłby remis, ale czy tak będzie? Możliwe. Nie odbiegając od meczu, można wspomnieć że Orzeł w każdym swoim meczu, przegranym czy wygranym, zawsze strzelał choć jedną bramkę. Rywal? Bardzo ciężki! Zawodnikom z Pomianowa pewnie bardziej zależy na tym, żeby jak najmniej bramek stracili! Bo to może się liczyć w głównej klasyfikacji pod koniec sezonu!

Ślęża Ciepłowody rozegra mecz z Interem Ożary! Ostatnia drużyna nie powinna mieć żadnych złudzeń, choć na jeden punkt! Jednak! Nie taki straszny nasz Inter, jak każdy na początku myślał! Bardzo zła passa i trzy przegrane pod rząd spowodowały rozczarowanie w zespole. Morale bardzo spadły, a początkowe cele zostały porzucone... Narosły problemy! Zespół z Ożar bardzo potrzebuję pewnego zwycięstwa jak nigdy. Ślęża, tak na prawdę, nie jest na straconej pozycji! Będzie walczyła o każdy centymetr boiska, jak równy z równym! Ale czy to wystarczy?