Ptaszek SHOW!!!

Wczoraj 18.10.2014 odbyła się siódma kolejka LTJS!

Hat-trick Michała Ptasińskiego dał zwycięstwo Polonii Ząbkowice w hicie kolejki nad Unią Bardo! Mecz jak bardzo emocjonujący, wiele akcji jak i strzałów! Spotkanie szczęśliwie zaczęło się dla Polonistów, którzy po 25 minutach prowadzili 1:0. Tradycyjna akcja ze wrzutką w pole karne zamknięta strzałem Michała do bezradnego Mateusza. Taki wynik utrzymał się do pierwszej połowy. W drugiej połowie zawodnicy z Barda podeszli do spotkania spokojniej i zaczęli dużo grać piłką. Jednak długo to nie trwało, kiedy to sam na sam z piłką wyszedł napastnik Polonistów i dokładnym "lobem" pokonał po raz drugi bramkarza gości. Jednak Unia się tak łatwo nie poddała! Sygnał do ataku dał Maciej Drubkowski który wyłuskał piłkę obrońcy, mimo podwojenia znalazł lukę i ładnym strzałem po koźle pokonał Bramkarza! 2:1! Długo wynik ten się nie utrzymał... Ponownie "Ptaszek" dostał piłkę od Michała Śnieżka, widząc jak Mateusz wychodzi z bramki mocnym strzałem z prawej strony boiska strzelił na wysokości okienka. Michał Ptasiński miał jeszcze jedną 100% procentową okazję ale przepiękną paradą popisał się Bramkarz! Wynik 3:1 i naszym zdaniem zasłużone zwycięstwo gospodarzy.

Mecz pomiędzy Wieżą Rudnica a Czarnymi Braszowice przyniósł nie mniej emocji! Wynik 3:1 dla gospodarzy! Jednak wynik nie w stu procentach ukazuje grę zawodników. Gospodarze wykorzystali niepewną w tym meczu obronę i zdołali pokonać trzy razy Piotrka, tracąc tylko jedną bramkę! Czarni mieli wiele sytuacji do strzelenia bramki, ale brakowało skuteczności... Bartłomiej Sobecki stał przed kilkoma naprawdę dobrymi sytuacjami, które stworzyli mu koledzy z zespołu, lub sam sobie wypracował, jednak w tym meczu piłka mu nie siedziała na nodze! Rudnica która również miała swoje sytuację, potrafiła jednak je wykorzystać i zasłużenie z tej potyczki wyszła zwycięsko!

Swój pierwszy punkt w tym sezonie zdobyła drużyna z Ciepłowód! Goszcząc u siebie drużynę Interu Ożary na jakiekolwiek punkty ciężko było liczyć, ale jednak! Po bardzo walecznej postawie gospodarzy i drużynie z Ożar która ma dołek formy, mecz zakończył się wynikiem 2:2! Na pewno każda drużyna ten mecz chciała wygrać i każda mogła, lecz przyznać trzeba że remis był sprawiedliwy. Ślęża Ciepłowody ten punkt może przyjąć z zadowoleniem! Na pewno podniesie ten wynik morale w zespole i pozwoli z u wiarą podejść do kolejnego spotkania! Gdzie zmierzą się z Orłem Pomianów Dolny! Inter Ożary na tą chwile spada i zajmuję szóstą lokatę. Małe rozczarowanie na pewno ale jeszcze 2 spotkania do końca rundy!

Sparta Ziębice nie dała żadnych szans gościom z Pomianowa pokonując ich aż 10:2! To kolejny krok do awansu. Jednak droga do tego jeszcze daleka! Ponieważ w kolejnym spotkaniu podejmie Unie Bardo i ten mecz pokaże nam czy ktoś w ogóle ma szanse na przeszkodzenie naszemu liderowi! Jedyny plus dla Orła jest fakt że po raz kolejny zdobyli bramki, co świadczy o ich zaangażowaniu w to co robią, czyli pokazują wielkie serce do gry!

Ostatni mecz odbył się w Tarnawie gdzie miejscowa Tarnovia rozgromiła drużynę ze Złotego Stoku 8:0! Mało by pisać o tym spotkaniu... Ogromna przewaga gospodarzy i niemoc Unii! Dzięki zwycięstwu gospodarze umocnili swoją czwartą pozycję! Jednak strata do czołówki wciąż duża... W tym meczu na pochwałę zasługuję Dawid Gancarczyk który popisał się Hat-trikiem! Złotostocka Unia niestety, coraz bardziej zagląda na doły tabeli. Do końca rundy nic pewnie nie ulegnie zmianie i to nas martwi...