Bez niespodzianek!

W dniu wczorajszym 11.10.2014 została rozegrana szósta kolejka LTJS!

Orzeł Pomianów Dolny uległ na swoim terenie z Polonią Ząbkowice 2:7. Trzeba przyznać że pogoda nie pomagała w żadnym meczu, wysokie temperatury i bardzo słonecznie. Mecz dla gospodarzy zaczął się bardzo pechowo! Po własnym karygodnym błędzie w pierwszych minutach, Orzeł traci bramkę! Zawodnicy jednak się nie podłamali i próbowali grać jak równy z równym. Co im się udawało. Przed końcem drugiej połowy Poloniści strzelili jeszcze jedną bramkę i do przerwy było 0:2. Druga połowa to zabójcze kontrataki Polonii i niemoc gospodarzy! Po wielu błędach wynik brzmiał 0:7! Goście zlekceważyli dalszy ciąg meczu i po błędzie obrony tracą bramkę. W 90 minucie rzut wolny na bramkę zamienił Damian Dąbski. Z muru po tym jak odsunął się zawodnik pojawiła się luka. precyzyjny strzał, bramkarz zasłonięty i mamy bramkę na 2:7. Ząbkowiczanie tego meczu do udanych zaliczyć nie mogą! A zawodnikom z Pomianowa należą się brawa za walkę.

Do Braszowic przyjechała ostatnia drużyna ligi Ślęża Ciepłowody. Mecz jak bardzo ekscytujący! Każda drużyna chciała wygrać i mogła. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla gospodarzy! Niestety dla gości ta porażka jest bardzo dotkliwa. Nie tylko dlatego że obie drużyny prezentują podobny poziom. (Tak było w tym meczu) Ale dlatego że Ciepłowody prowadziły już 1:3! Wielka determinacja Czarnych jak i walka do samego końca pozwoliła im odrobić straty i przed końcem wyjść na prowadzenie i wygrać ten mecz!

Bardzo ciężki mecz mają za sobą zawodnicy z Barda. Wicelider naszych rozgrywek, u siebie podejmował czwartą drużynę LTJS, Tarnovie Tarnów! Zwycięsko z tej potyczki wyszli zawodnicy z Unii, wygrywając 3:2! Po raz kolejny Maciej Drubkowski poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa, trafiając do bramki przeciwnika dwukrotnie! Duże niezadowolenie panowało w szeregach Tarnovii po meczu. Zawodnicy byli przekonani że ten mecz był do zremisowania a nawet wygrania! Gospodarze po końcowym gwizdku, mogli odetchnąć z ulgą i cieszyć się z trzech punktów, myśląc już o bardzo ważnej potyczce z Polonią!

Unia Złoty Stok nadal w kryzysie! Po raz kolejny dostaję lekcję, przegrywając u siebie 0:7 z Wieżą Rudnica! Złotostocka unia prezentuję się bardzo słabo! Swoimi wynikami dziwi każdego! To inny zespół od spadku, co nas bardzo rozczarowało. Obecnie Unia zajmuję ósmą lokatę i żadnej nadziei na poprawę nie widać. Wracając do gości, trzeba pochwalić Adriana Świerczyńskiego, który zdobył cztery bramki i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa! Bramkarze z Rudnicy którzy grali po 45 minut nie mieli nic do roboty. Wieża większość meczu spędziła na połowie przeciwnika!

Lider, Sparta Ziębice ze spokojem zmiażdżyła Inter Ożary 8:0. Cały mecz pod kontrolą Ziębiczan i desperacka gra obronna Ożar! Niekiedy gospodarze tworzyli sobie sytuacje, które i tak kończyły się niepowodzeniem! Sparta robi kolejny krok do mistrzostwa LTJS! I zaczynamy się naprawdę zastanawiać czy ktokolwiek jest w stanie ich zatrzymać...:)