Będzie ciekawie!

Już za niecałe dwa dni 11.10.2014 w sobotę odbędą się mecze szóstej kolejki LTJS! Godziny spotkań są różne:

15:30 UNIA ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA
13:00 CZARNI BRASZOWICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY
13:00 INTER OŻARY - SPARTA ZIĘBICE
13:00 ORZEŁ POMIANÓW DOLNY - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL.
15:00 UNIA BARDO - TARNOVIA TARNÓW

Unia Bardo wicelider rozgrywek podejmie na swoim terenie czwartą drużynę ligi, Tarnovie Tarnów! Jeden z dwóch meczów najciekawszych tej kolejki. Obie drużyny zrobią wszystko by zdobyć pełną póle punktów! Komu się uda? Zobaczymy w sobotę!

Drugim meczem kolejki, jest rywalizacja pomiędzy Interem Ożary a liderem, Spartą Ziębice! Gospodarze w swoim ostatnim pojedynku, ulegli gładko Polonii 6:0. Sportowa złość która wdarła się w szeregi Ożar, po dwóch przegranych pojedynkach z rzędu na pewno pomoże, ale czy wystarczy to na urwanie punktów liderowi? małe szanse...

Czas na mecz w którym nie ma faworyta! Unia Złoty Stok zmierzy się u siebie na boisku z Wieżą Rudnica. Dwie drużyny mają o co walczyć. Każdy punkt przy aktualnym wglądzie w tabele jest cenny, ponieważ pomijając trzy pierwsze drużyny, różnice punktowe są małe! Rudnica choć jest niżej w tabeli, to zdawać się może, że jest w lepszej sytuacji moralnej. Unia Złoty Stok po ostatnich dotkliwych porażkach, ma ciężką sytuację w drużynie. I w następnym meczu raczej tak pozostanie.

Orzeł Pomianów Dolny zagra z Polonią Ząbkowice. Mecz nie powinien należeć do grona ciekawych... Ząbkowiczanie są murowanym faworytem! I jakiekolwiek stracone punkty byłyby wielką sensacją! Orzeł który ostatnio pechowo przegrał z Tarnovią 2:1, na pewno powalczy, ale czy coś uda im się ugrać? Ciężko będzie.

Mecz dwóch ostatnich drużyn w tabeli zapowiada się bardzo emocjonująco! Ślęża Ciepłowody na wyjeździe zagra z Czarnymi Braszowice. Faworytem meczu na pewno są zawodnicy z Braszowic. Ale jak to się mówi, nawet ostatnia drużyna w tabeli zdobędzie w końcu jakieś punkty! Ale czy to będzie ten mecz? Zobaczymy!