!!!HIT!!! Zapowiedź 3 kolejki.

Mecze trzeciej kolejki LTJS zostaną rozegrane 20.09.2014 w sobotę o godzinie 13:00, oprócz meczu w Ząbkowicach, który odbędzie się o godzinie 11:00 jak i również meczu w Bardzie który zapowiadany jest na godzinę 16:00

HIT kolejki, to mecz pomiędzy liderem naszych rozgrywek Spartą Ziębice a wiceliderem Polonią Ząbkowice! Mecz, jak bardzo ważny dla obu drużyn, odbędzie się w Ząbkowicach! Gospodarze zrobią wszystko by zatrzymać u siebie 3 punkty i zostać liderem rozgrywek. Ziębiczanie jak i Polonia podchodzą z takim samym nastawieniem! Jakim?

Nie ważne jak i w jakim stylu, ale zwycięstwo jest najważniejsze!

Mecze które rozpoczną się o dwie godziny później, to mecz pomiędzy Wieżą Rudnicą a Interem Ożary! Gdzie faworytem tego starcia są na pewno zawodnicy z Ożar, którzy w pięknym stylu pokonali w poprzedniej kolejce Unie Złoty Stok 9:1! Ich rywal Wieża rudnica jednak łatwo się nie podda, co zapowiada ciekawy mecz.

Wspomniana Unia Złoty Stok u siebie zagości drużynę Orła Pomianów Dolny. Mecz bardzo ciekawy ze względu na poziom obu drużyn, który wydaję się leżeć na podobnym poziomie.

Następny mecz który również nie będzie należał do miana nudnego, to mecz pomiędzy Tarnovią Tarnów a Ślężą Ciepłowody ponieważ obie drużyny zajmują dolne części tabeli i jakiekolwiek punkty bardzo im pomogą!

Mecz pomiędzy Unią Bardo a Czarnymi Braszowice, może się wydawać kwestią ile razy Unia zdoła wpakować piłkę do bramki przyjezdnych! Jednak zawodnicy z Braszowic mają duże serce do gry i na pewno spróbują coś ugrać! Ale czy im się uda? Małe szanse.

Przypominamy mecze 20.09.2014 o godzinie 13:00 oprócz meczu w Ząbkowicach, który rozpocznie się o 11:00 i meczu w Bardzie który o godzinie 16:00