Sparta liderem, Unia Bardo i Inter gromią!

Za nami trzecia kolejka LTJS!

Hit! Mecz pomiędzy Polonią Ząbkowice a Spartą Ziębice mógł trochę zawieść... Chodź po pierwszej połowie wynik brzmiał 1:1, to druga połowa była pod dyktando Sparty, co udokumentowała dwoma trafieniami i samobójem zawodnika z Polonii, który po nieudanej próbie wybicia piłki trafił do swojej własnej bramki! Warto też dodać że mecz był sędziowany przez jednego arbitra! Ale jednak sędzia stanął na wysokości zadania. Poziom sędziowania był udany!

Inter Ożary, wygrał bardzo pewnie z wieżą rudnica 5:0 i objął trzecią pozycję w tabeli! Zawodnicy z Ożar prezentują się bardzo dobrze i ani trochę nie przypominają zespołu z tamtego sezonu!

Unia Bardo rozgromiła 7:1 zespół Czarnych Braszowice i nie dała rywalom nic do złudzenia! Co pozwoliło im awansować na pozycję wicelidera! Kolejny popis Macieja Drubkowskiego, który w tym meczu zdobył 4 bramki i prowadzi w naszej klasyfikacji z 12 trafieniami!!! Bramkę honorową dla Braszowic zdobył Bartłomiej Sobecki.

Unia Złoty Stok ograła gości z Pomianowa Dolnego 5:2 i wskoczyła na piąte miejsce w tabeli! Mecz walki tak można streścić ten mecz. Każda drużyna się starała, ale również wkradało się wiele błędów! Ale jednak Unia była lepszą drużyną i zdobyła trzy punkty!

Mecz pomiędzy Tarnovią Tarnów a Ślężą Ciepłowody, jak ważny dla drużyn z dolnej części tabeli, dostarczył nam wiele emocji! Każda drużyna chciała wygrać o czym świadczy wynik, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2! Zawodnicy z Tarnawy nie ukrywali radości z pierwszy zdobytych punktów! Obecnie Tarnawa po zwycięstwie zajmuje szóste miejsce!