Zapowiedź 4 kolejki.

W sobotę 27.09.2014 zostanie rozegrana czwarta kolejka LTJS! Mecze zostaną rozegrane o godzinie 13:00. Mecz w Bardzie o godzinie 16:00.

Do Ciepłowód zawita drużyna Polonii Ząbkowice, która po bolesnej porażce z liderem Spartą Ziębice, będzie chciała zmazać plamę po nieudanym występie! Rywal może się wydawać idealny, Ślęża Ciepłowody dotychczas bez ani jednego oczka zajmuję dziewiątą lokatę, wyprzedzając tylko drużynę z Braszowic bilansem bramek!

Unia Bardo, wicelider naszych rozgrywek rozegra mecz u siebie z Unią Złoty Stok! Zerkając na tabele różnica między zespołami to jeden punkt na korzyść Unii! Jednak gospodarze tego spotkania, prezentują się o klasę wyżej i jakiekolwiek punkty wywalczone przez drużynę ze Złotego Stoku, były by wielką niespodzianką!

Tarnovia Tarnów w ostatniej kolejce odniosła swoje pierwsze zwycięstwo, zdobywając pierwsze punkty w tym sezonie! Jednak teraz czeka ich trudny wyjazd do Ożar, gdzie podejmą miejscowy Inter! Faworyt tego spotkania jest tylko jeden! Po trzech kolejkach drużyna z Ożar plasuje się na trzecim miejscu i na pewno na tym nie zaprzestanie.

Czarni Braszowice rozegrają swój mecz u siebie, a rywalem drużyny z Braszowic będzie lider Sparta Ziębice! O tym meczu długo rozpisać się nie można, Czarni zajmują ostatnie miejsce i po tym meczu raczej nic się nie zmieni. Jednak piłka nożna, rządzi się swoimi prawami i różnie może się skończyć!

Mecz Pomiędzy Orłem Pomianów Dolny a Wieżą Rudnica, wydawać się może najciekawszym meczem tej kolejki! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! W każdym meczu jest murowany faworyt, oprócz właśnie meczu w Pomianowie! Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, co zapowiada bardzo emocjonujący mecz! Tak zwany mecz walki!