Ostania kolejka... Przed nami!

Ostatnia kolejka rundy jesiennej odbędzie się już w sobotę! Dnia 08.11.2014. Terminarz wraz z godzinami rozpoczęcia spotkania poniżej.

11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – WIEŻA RUDNICA
14:30 TARNOVIA TARNÓW - CZARNI BRASZOWICE
13:00 SPARTA ZIĘBICE - UNIA ZŁOTY STOK
13:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA BARDO
13:00 INTER OŻARY - ORZEŁ POMIANÓW DOLNY

Zaczynając od lidera, który dotychczas nie zgubił żadnych punktów, podejmie u siebie ósmą drużynę rozgrywek, Unie Złoty Stok! W tym meczu  Ziębiczanie nie powinni mieć żadnych problemów! Goście którzy w lidze mają najgorszy bilans bramkowy! Który wynosi 12:52. Nie powinni sprawić żadnych problemów faworyzowanej Sparcie!

Polonia Ząbkowice na swoim obiekcie podejmuję piątą w tabeli Wieże Rudnicę! Mecz na pewno będzie ciekawy, oba zespoły ostatnie mecze mogą zaliczać do udanych, pomijając oczywiście mecz Polonii z Złotostocką Unią. Wicelider który nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek utratę punktów, nie będzie miał łatwej przeprawy! Rudniczanie na pewno będą chcieli dobrze zakończyć rundę, wygrywając to bardzo ważne spotkanie.

Były dwa pierwsze miejsca, więc czas na Unie Bardo! Którą czeka wyjazd do Ciepłowód. Miejscowa Ślęża po ostatniej jak bardzo ważnej wygranej z Orłem, opuściła ostatnie miejsce w tabeli! Rywal z jakim przyszło im teraz grać, ma lekko poszarpane morale. Dlaczego? Ostatnie dwa spotkanie przegrali 3:1 i 1:3 z liderem i wiceliderem LTJS! Jednak nie można zapomnieć o potencjale tej drużyny! Wszystko na to wskazuję, że problemów ze zwycięstwem w tym meczu nie powinni mieć żadnych!

Tarnovia Tarnów u siebie podejmuję drużynę z Braszowic! Gospodarze dzięki swojej wygranej i stracie punktów przez Wieże, umocniliby  się na czwartej pozycji i z głową do góry, mogliby wyczekiwać następnej rundy! Jednak rywal nie jest na straconej pozycji. Czarni którzy prezentują się z o wiele lepszą grą niż zeszły sezon temu, łatwo wydrzeć punktów sobie nie dadzą! To zapowiada bardzo ciekawy mecz!

Inter Ożary który już widocznie osiedlił się w środku tabeli, nie radzi sobie z wygrywaniem meczów! Drużyna która z początkiem sezonu plasowała się w górze tabeli, teraz sporadycznie traci punkty, z na papierze wydawać by się mogło  słabszymi drużynami od siebie! Orzeł Pomianów Dolny, który zajmuję ostatnią lokatę, będzie miał ostatnią okazje, by tą rundę jeszcze uratować. Wygrana  przybliżyłaby ich do drużyn, plasujących się na wyższych miejscach tabeli. Jednak to Inter jest faworytem tego meczu i jakiekolwiek punkty stracone, byłyby kolejną już niespodzianką z udziałem tej drużyny!