Powoli wracamy!

Drużyny juniorskie, powoli wznowiły swoje treningi, a niektóre jeszcze trenują, wraz z seniorskimi drużynami.

Drużyna Polonii Ząbkowice nie próżnuję i w tą sobotę rozegrała już pierwszy swój sparing w tym roku. U siebie, zespół Pawła Cisaka, pokonał przyjezdnych z Piławy Górnej 6:2 (5:0). Piławianka obecnie ostatni zespół (16.) Okręgowej Ligi Juniora Starszego. [Strzelcy bramek dla Polonii ( Michał Ptasiński x2, Bartek Biały, Sebastian Piskorski, Dawid Rzeczycki, Michał Śnieżek) ]

Swój sparing rozgrywała również drużyna Sparty Ziębice która zremisowała ze Strzelinianką Strzelin 1:1 (14 drużyna w OLJS)

Istnieje duże prawdopodobieństwo że za tydzień w sobotę 28.02.2015 odbędzie się sparing pomiędzy liderem Spartą Ziębice a wiceliderem Polonią Ząbkowice! Więcej niebawem...