Sparing na remis!

28.02.2015 w sobotę na bocznym boisku w Ziębicach, odbył się sparing lidera z wiceliderem LTJS! Miejscowa Sparta Ziębice, zremisowała z Polonią Ząbkowice 0:0. Widać było u każdej drużyny chęć zwycięstwa i udowodnienia sobie, kto jest lepszym zespołem. Mimo wielu staraniom, żadna drużyna nie potrafiła wykreować sobie 100% okazji, do strzelenia bramki. Na wyróżnienia zasługują dwaj zawodnicy. Damian Osiecki "Osa", który był zaporą nie do przejścia, a zarazem konstruktorem najgroźniejszych akcji Ziębiczan. Na wyróżnienie zasługuję również nowy nabytek Polonistów, Patryk Jaszek "Jachu" który na skrzydle brylował, pokazując swoje duże umiejętności. Był również po własnej akcji bliski strzelenia bramki.

Za dwa tygodnie 14.03.2015 o godzinie 11:00 odbędzie się drugi sparing pomiędzy tymi drużynami, tym razem to Polonia zagra na własnym obiekcie. Rewanż zapowiada się ciekawie!