Przed nami... 15 kolejka LTJS!

Już jutro dnia 16.05.2015 w sobotę odbędzie się 15 kolejki Ligi Terenowej Juniorów Starszych!

Ślęża Ciepłowody na własnym obiekcie podejmuję Czarnych Braszowice. Mecz sąsiadów z tabeli. Jednak siódme miejsce na którym są Czarni, mają dwukrotnie więcej punktów, od ósmej Ślęży. CB ( 14 ptk. ) ŚC ( 7ptk. ). Na jesień wygrali piłkarze z Braszowic 4:3!

Bardzo osłabiona Unia Bardo na wyjeździe podejmuję Tarnovie Tarnów! Zebranie jedenastki na mecz przez "Unitów" będzie już małym sukcesem. W pierwszym meczu zwycięsko z tej potyczki wyszli zawodnicy z Barda. Ogrywając Tarnovie 3:2. W tym momencie role się zmieniły. Mimo słabszej pozycji w lidze chłopaków z Tarnawy to oni stawiani są w roli faworyta!

Sparta Ziębice - Inter Ożary ten mecz zapowiada się ciekawie. Jesteśmy pewni że jeżeli goście postawią się wiceliderowi, tak jak postawili się Polonii Ząbkowice, gdy zaprezentują podobny styl i tak wielkie serce do gry na pewno Ziębiczanie nie będą mieli łatwo! Pierwszy mecz zakończył się sporym zwycięstwem Sparty 0:8!!!

Polonia Ząbkowice, najwcześniej wyjdzie na boisko i u siebie podejmie ostatnią drużynę w tabeli, Orzeł Pomianów Dolny! Mecz nie zapowiada  niespodzianki... Jednak brak czołowych zawodników Polonistów: Sebastiana Piskorskiego i Michała Ptasińskiego, to duży cios dla drużyny. Jednak Orzeł musiałby pokazać się z jak najlepszej strony i stanąć na wyżynie swoich umiejętności, aby sprawić jakąkolwiek niespodziankę! Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Ząbkowiczan 7:2!

Wieża Rudnica po ostatnich wzorowych spotkaniach napotyka w 15 kolejce przedostatnią drużynę w lidze Unie Złoty Stok. Tutaj Unici też mają problem ze składem. Ostatni mecz grali w dziewiątkę... Wieża murowany faworyt tego spotkania! W rundzie jesiennej pokonali Unie Złoty Stok 0:7!

Ślęża Ciepłowody - : - Czarni Braszowice 13:00
Sparta Ziębice - : - Inter Ożary 13:00