Szczęśliwa trzynastka? Zapowiedź kolejki!

Już jutro! 02.05.2015 w sobotę! Zostanie rozegrana 13 kolejka kolejka spotkań LTJS.

Sparta Ziębice na swoim terenie zagości zespół z Braszowic. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 1:8 dla Sparty! W tym meczu niespodzianki być nie powinno. ( godz. 13:00 )

Drugim meczem, w którym niespodzianka jest wręcz niemożliwa, to spotkanie pomiędzy liderem Polonią Ząbkowice, a ósmą drużyną rozgrywek z Ciepłowód. Poprzedni mecz zakończył się pogromem 0:10! Dla Ząbkowiczan. ( godz. 11:00 )

Tarnovia Tarnów zmierzy się z Interem Ożary. Mecz dwóch drużyn sąsiadujących ze sobą, dzielą ich trzy punkty! Z ostatniego starcia pomiędzy tymi drużynami, zwycięsko wyszła Tarnovia wygrywając 0:1. ( godz. 16:00 )

Wieża Rudnica zagości u siebie ostatnią drużynę rozgrywek Orzeł Pomianów Dolny. Faworyt jest jeden! Wieża! Jednak mecz z poprzedniej rundy zakończył się remisem 2:2! Czy tym razem Orzeł sprawi niespodziankę? ( godz. 13:00 )