UNIA vs SPARTA !!!HIT!!!

W dniu jutrzejszym 25.10.2014 odbędzie się przedostatnia kolejka LTJS! Spotkania i ich godziny rozgrywania zamieszczamy niżej:

15:00 UNIA BARDO - SPARTA ZIĘBICE
13:00 WIEŻA RUDNICA – TARNOVIA TARNÓW
13:00 CZARNI BRASZOWICE - INTER OŻARY
13:00 ORZEŁ POMIANÓW DOLNY - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY
13:00 UNIA ZŁOTY STOK - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL.

HIT kolejki, to mecz pomiędzy Unią Bardo a Spartą Ziębice! Faworytem tego spotkania jest lider naszych rozgrywek, z Ziębic. Jednak w tym meczu na pewno nie będą mieli łatwo. Unia Bardo po ostatniej porażce z Polonią Ząbkowice, oddala się od walki o pierwsze miejsce w lidze, a co za tym idzie, awans do OLJS! Jedyną szansą na pozostawienie sobie szansy, jest urwanie punktów Sparcie... Najlepiej zwycięstwo. Porażka spowoduje że gospodarze tego spotkania, będą mieli nikłe szanse o walkę. Przypomnieć też trzeba że w sparingu przedligowym, pomiędzy tymi dwoma zespołami, wygrała Unia 3:1. Ale czy tak i w tym meczu będzie?! Zapraszamy do Barda!

Wieża Rudnica podejmie na swoim boisku drużynę Tarnovii Tarnów. Rudniczanie w tym meczu na pewno pokażą wszystkie swoje umiejętności! Dlaczego? Dwie drużyny dzielą tylko dwa punkty. Czwarte miejsce... ładnie brzmi prawda? Na tą chwile to Tarnovia zajmuję czwartą lokatę, a Wieża sąsiaduję gościom, zajmując lokatę piątą! Gospodarze tak naprawdę nie mają nic do stracenia, więc łatwo w tym meczu nie będzie żadnej z drużyn!

Mecz drużyn, które ze sobą od niedawnego czasu rywalizują nieustannie! Kiedy to Czarni Braszowice wchodziły do naszej ligi rok temu, to Inter był ich pierwszym sparingpartnerem. Wtedy spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Ożar! W ostatnim roku te dwie drużyny spotykały się aż czterokrotnie! Ostatni mecz sparingowy przed ligowym starciem, wygrali Czarni 5:4. Piąte spotkanie odbędzie się jutro! Dotychczasowy bilans tych dwóch drużyn to 2:2. Kto tym razem wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Faworyta nie ma, jednak to Czarni jak na tą chwile prezentują się lepiej! Inter w ostatnich czterech meczach, zdobył tylko jeden punkt! Natomiast gospodarze pomimo ostatniej porażki, ze swojej gry mogą być zadowoleni!

Dwie drużyny które zamykają naszą tabele, jutrzejsze spotkanie potraktują jak walkę o życie! Orzeł Pomianów Dolny u siebie zagości Ślężę Ciepłowody. Orzeł dzięki zwycięstwu może awansować nawet na siódmą lokatę! Gospodarze tego meczu, tych punktów na pewno potrzebują, ale bardziej w potrzebie punktowej są goście. Jeden punkt zdobyty w ostatnim meczu, może być dodatkowym impulsem do lepszej gry. Do awansu o jedno oczko, a dokładnie o miejsce ex-aequo z rywalem, Ślęży wystarczy zwycięstwo 2:0.

Wicelider naszych rozgrywek czeka wyjazd do Złotego Stoku, tam zmierzą się z Unią! Mecz pewnie bez historii... Pewna wygrana Polonistów nie powinna nikogo zaskoczyć. Unia Złoty Stok ostatnie punkty zdobyła w trzeciej kolejce... W czterech ostatnich kolejkach nie zdołała zdobyć ani jednego punktu! A co to może oznaczać? Nie oszukujmy się. Zawodnicy ze Złotego Stoku na pewno pokażą serce do gry, ale szanse na jakiekolwiek punkty są nikłe! Jak nie zerowe. Polonia najbardziej liczy na potknięcie Sparty, to ten mecz, który będzie rozgrywany dwie godziny później od wszystkich, będzie dla nich najciekawszy!