!!!ZACZYNAMY!!!

Już w tą sobotę, 11.04.2015 odbędzie się 10 kolejka spotkań LTJS. Pierwsza kolejka na wiosnę, po długiej przerwie, na którą na pewno czekali wszyscy zawodnicy!

Sparta Ziębice na własnym boisku podejmie szóstą drużynę naszej ligi, Wieżę Rudnice! W pierwszym meczu lider z Ziębic, rozgromił gospodarzy poprzedniego spotkania, aż 0:7 ! Rudniczanie, o jakiekolwiek punkty będą mieli bardzo ciężko. Komplet punktów zatrzymany na własnym terenie, przez drużynę liderującą, nie powinien nikogo zdziwić.  (Godz. 13:00)

Wicelider zagra z czwartą Tarnovią Tarnów! Na potknięcie Polonistów, na pewno liczą zawodnicy z Ziębic. Jednak ostatni sparing, gdzie Tarnawa grała z Braszowicami zremisowała! Kiedy to Polonia rozgromiła Czarnych 1:8! Ząbkowiczanie są zdecydowanymi faworytami tego meczu. Tym bardziej że na jesień, Polonia ograła Tarnovię 1:4! (Godz. 11:00)

Jeden z najlepiej zapowiadających się meczów, to mecz pomiędzy Czarnymi Braszowice (siódmą drużyną LTJS) ,a Orłem Pomianów Dolny (Ostatnią, dziesiątą drużyną LTJS) Czemu tak ciekawy, skoro Braszowicom przyjdzie grać z ostatnią drużyną? Ostatni sparing, gdzie Orzeł pokonał ósmą drużynę ze Złotego Stoku 9:4! Jak i również poprzednie spotkanie obu drużyn. W pierwszym meczu zwycięsko na własnym terenie wyszła drużyna Orła Pomianów Dolny 1:0! (Godz. 13:00)

Wspominając o Unii Złoty Stok, przychodzi kolejne ciekawe  w tej kolejce spotkanie. Na własnym obiekcie Ślęża Ciepłowody podejmie ową Unie! Mimo że obie drużyny zajmują odpowiednio, dziewiątą i ósmą pozycję w lidze, to mają o co walczyć. Każdy punkt przybliża te drużyny do czołówki, a tym samym zwiększa morale w zespole! Emocji nie może zabraknąć! Dowodem jest ostatni mecz, gdzie z tej potyczki jako zwycięzca wyszła drużyna Unii, pokonując rywali 3:2! (Spotkanie rozgrywane 15.04.2015 o godz. 17:00)