Zapowiedź 11 kolejki!

W sobotę dnia 18.04.2015 odbędzie się jedenasta a zarazem druga w rundzie wiosennej kolejka Ligi Terenowej Juniorów Starszych.

Zaczynając od meczu najciekawszego! Tarnovia Tarnów, czwarta drużyna rozgrywek podejmie u siebie lidera z Ziębic! Wielka strata już na samym początku drużyny z Tarnawy jest brak, z powodu zawieszenia za czerwoną kartę w meczu seniorskiej drużyny, kapitana, a zarazem bramkarza Michała Piotrowskiego! Lider naszych rozgrywek Sparta Ziębice ostatniego meczu nie może zaliczyć do udanych, gdzie sensacyjnie straciła dwa punkty, zdobywając tylko jeden za remis z Wieżą Rudnica! Pierwszy mecz w rundzie jesiennej zakończył się wynikiem 4:0 dla Ziębic! Mamy nadzieje na wielkie emocje! (Mecz godz. 13:00)

Pozostałe mecze mają swoich murowanych faworytów!

Wicelider naszej ligi Polonia Ząbkowice podejmie u siebie drużynę Czarnych Braszowice. Bilans meczy pomiędzy tymi drużynami wynosi 5:0, na korzysć Polonistów! 2013/2014 : 3:5(sparing), 1:13(liga), 12:0(liga), sezon 2014/2015 gdzie mecz na jesień wygrali Ząbkowiczanie 1:4 i ostatni sparingowy 1:8. Patrząc po wynikach i grze obu drużyn, zwyciężyć może tylko jeden. Jednak potknięcie Ziębiczan z Wieżą może być dobrym przykładem dla Czarnych, aby się nie poddawać i walczyć o swoje!  (Mecz godz. 11:00)

Ślęża Ciepłowody wybiera się do Rudnicy, gdzie zagra z miejscową Wieżą! Faworytem spotkania są zawodnicy z Rudnicy. Po remisie z liderem na pewno są mocno podbudowani, wiedząc że wygrać można z każdym. Ósma drużyna z Ciepłowód nie powinna być dla nich wielkim rywalem. Jednak ostatni mecz wygrany przez Ślężę 5:2 z Unią Złoty Stok pokazuję że zawodnicy gości tanio skóry nie sprzedadzą! Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wynikiem 1:3 dla Wieży Rudnica! (Mecz godz. 13:00)

Unia Złoty Stok vs Inter Ożary. Gospodarze tego meczu nie weszli dobrze w ligę, przegrywając ostatnie spotkanie... Natomiast drużyna z Ożar zdobyła cenny punkt, z trzecią drużyną ligi, Unią Bardo! Uniści którzy w tym momencie, aby liczyć się w grze o wyższe miejsca, muszą wygrać. Zadanie ciężkie do wykonania, ale przypomnijmy że to początek zmagań i nikt tak na prawdę, nie wie w stu procentach w jakiej formię są wszystkie drużyny! Mecz na jesień zakończył się wynikiem 9:1 dla Interu! (Mecz godz. 13:00)

Ostatnim meczem jedenastej kolejki jest spotkanie pomiędzy Unią Bardo a Orłem Pomianów Dolny! Unia jak już wcześniej wspominaliśmy zajmuję trzecią lokatę i o punkty powalczy z ostatnią drużyną. Orzeł bardzo młoda drużyna mająca swój charakter! Jednak umiejętności piłkarskie na pewno odbiegać będą od zawodników Barda. Dowodem może być wynik ostatniego spotkania pomiędzy tymi drużynami gdzie Orzeł Pomianów Dolny uległ na własnym boisku faworyzowanej drużynie z Barda 2:10! (Mecz o godz. 16:00)