Oj..... Działo się!

Za nami druga kolejka LTJS !!!

W pierwszym meczu Sparta Ziębice nie dała szans Tarnovi Tarnów wygrywając u siebie 4:0. I utrzymuje swoją pozycję lidera!

Inter Ożary był skazywany na porażkę, a rozgromił przyjezdnych ze Złotego Stoku aż 9:1! Czyżby gracze z Ożar byli jedną z czołowych drużyn w lidze? Wszystko na to wskazuje!

Orzeł Pomianów Dolny dostał niezłą lekcje od Unii Bardo która zdeklasowała drużynę Orła aż 10:2. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone i bardzo efektowne! Sam fakt że drużyna Unii Bardo grała w dziewięciu, pokazuję wielką różnice pomiędzy tymi drużynami, pod względem sportowym!

Mecz pomiędzy Czarnymi Braszowice a Polonią Ząbkowice zaczął się zaskakująco, ponieważ drużyna z Braszowic która była skazywana na porażkę strzeliła pierwszą bramkę! Poloniści jednak przeważali w całym meczu i wygrali zasłużenie 4:1.

Ostatni mecz pomiędzy Ślężą Ciepłowody a Rudnicą zakończył się dużą niespodzianką! Drużyna z Rudnicy wygrała na terenie rywala 3:1! I można powiedzieć ze zasłużenie.

Kontakt: LTJS@wp.pl