Zapowiedź 2 kolejki!

Już w sobotę 13.09.2014 o godz. 13:00 swoje mecze rozegrają drużyny z LTJS!

Sparta Ziębice lider naszych rozgrywek po pierwszej kolejce podejmuję u siebie drużynę z Tarnawy. Jakiekolwiek punkty stracone w tym meczu przez Ziębice będą dużym zaskoczeniem!

Czarni Braszowice z dużym niedosytem z pierwszej kolejki podejmują u siebie wicelidera Polonię Ząbkowice. Rywal bardzo ciężki dla Braszowic co dowodzą wyniki z zeszłego sezonu 1:13, 12:0 na rzecz polonistów! Chodź drużyna wzmocniona kilkoma zawodnikami została, to szanse na jakiekolwiek punkty są małe.

Mecz pomiędzy Ślęża Ciepłowody a Wieżą Rudnica w zeszłym sezonie wskazywałby na to że zwyciężyć w tym meczu może każdy! Ale po odejściu kilku kluczowych zawodników z Rudnicy faworyt meczu jest tylko jeden Ślęża Ciepłowody!

Orzeł Pomianów Dolny u siebie na boisku zagości Unie Bardo! Chodź po tabeli wskazywać można na Orła, to jednak faworytem tego meczu są zawodnicy z Barda. Po remisie 3:3 u Siebie z Interem Ożary, Unia zrobi wszystko by wywieść trzy punkty do siebie!

Ostatnim meczem a zarazem bardzo ciekawym jest mecz pomiędzy Interem Ożary a Unią Złoty Stok! Czy zawodnikom z Ożar uda się sprawić kolejną niespodziankę? Czy jednak drużyna ze Złotego Stoku wróci od gości z tarczą?

Wszystkie mecze o godzinie 13:00 w tą sobotę. Jak i również przypominamy o możliwości wypisania składów poszczególnych drużyn i również podawanie strzelców bramek! Facebook lub skrzynką pocztową LTJS@wp.pl