Zapowiedź 14 kolejki!

Już jutro! ( Sobota, dnia 09.05.2015 ) Odbędzie się 14 kolejka Ligi Terenowej Juniorów Starszych.

Najciekawszym spotkaniem najprawdopodobniej będzie starcie pomiędzy, trzecią drużyną tabeli Unii Bardo, a czwartą Wieżą Rudnica! Oba zespoły w ostatnich czterech meczach zgromadziły po 10 punktów! Trzy zwycięstwa i jeden remis! W rudzie jesiennej Unici, goszcząc na boisku Rudniczan ograli gospodarzy 5:2. Jednak w tej rundzie, oba zespoły prezentują wyrównaną formę i wytypowanie faworyta jak i zwycięzcy, jest niemal niemożliwe! Będzie ciekawie!

Czarni Braszowice na własnym terenie zagoszczą Unię Złoty Stok! Dla gospodarzy to będzie ostatnia szansa, aby podgonić czołówkę. W razie porażki będzie bardzo ciężko, o wyższe miejsce na zakończenie sezonu! Dla Złotego Stoku będzie to ogromna szansa na odbicie się z przedostatniego miejsca w tabeli! Jednak faworytem tego spotkania są Braszowice! Którzy w rundzie jesiennej pokonali Złotostocką Unie 5:2!!!

Ostatnia drużyna tabeli Orzeł Pomianów Dolny zmierzy się z Tarnovią Tarnów! Patrząc na ostatnie mecze i spoglądając na tabele... Wynik może być tylko jeden! Wygrana przyjezdnych. Chociaż ostatnie mecze w wykonaniu Orła są lepsze niż w poprzedniej rundzie! Mecz z rundy jesiennej zakończył się wygraną Tarnovii 2:1 !

Sparta Ziębice vs Ślęża Ciepłowody. Mecz zakończy się sporym zwycięstwem Ziębiczan. Skąd taka pewność? Ostatnie mecze Ślęży to jedna wygrana z Unią Złoty Stok i trzy porażki... bilans bramkowy : 6 strzelonych 32 stracone! Wicelider nie powinien mieć problemów z pokonaniem przyjezdnych. Ostatni mecz 0:13 dla Sparty!!!

Lider rozgrywek Polonia Ząbkowice bardzo osłabiona wybiera się do Ożar, na mecz z miejscowym Interem! Dlaczego osłabiona? Na meczu zabraknie kapitana Polonistów Sebastiana Piskorskiego i najlepszego strzelca naszej ligi Michała Ptasińskiego. Obaj wyjechali na praktyki do Włoch... Nieszczęście jednych może okazać się szczęściem dla drugich. Inter to drużyna bardzo zagadkowa. Jedne mecz może zagrać bardzo pięknie i zdobyć pewnie trzy punkty, aby kolejny zagrać słabo i  zdobyć jeden lub żadnego! Ostatnie spotkanie w Ząbkowicach zakończyło się wynikiem 6:0 Dla Polonii. Gdzie niestety po przerwie gdzie Ożary przegrywały już 4:0 postanowiły sprawdzić gospodarzy. Sprawdzenie okazało się zbędne, jednak relacje pomiędzy zawodnikami obu drużyn po tym fakcie, są na pewno napięte.

Czarni Braszowice - : - Unia Złoty Stok  godz. 13:00
Unia Bardo - : - Wieża Rudnica godz. 16:00